Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Stelmach Sybilla - była Członek Zarządu

Oświadczenie majątkowe członka Zarządu Powiatu.

PDFSybilla Stelmach za 2014 złożone do 30.04.2015.pdf

PDFSybilla Stelamch za 2015 złożone do 30.04.2016.pdf

PDFSybilla Stelmach za 2016 złożone do 30.04.2017.pdf

PDFSybilla Stelmach za 2017 złożone do 30.04.2018.pdf

PDFSybilla Stelmach koniec V kadencji 2018.pdf

PDFSybilla Stelmach - rezygnacja z funkcji członka zarządu z dniem 5.11.2018 r.pdf


 

Wersja XML